• Język:

 • Smilefow ArtCompany już oficjalnie we Wrocławiu!

  Posted Posted by admin in Aktualności     Comments No Comments
  Mar
  22

  SmileFlow-logo-3.png

         Szanowni Państwo, mam niesamowitą przyjemność poinformować, że nasza firma, po 5 latach obecności w Krakowie i 4 latach na Śląsku, rozpoczęła właśnie działalność we Wrocławiu. Od teraz do Państwa dyspozycji będą oferowane przez wybranych przez nas nauczycieli najlepsze lekcje gry na pianinie oraz lekcje śpiewu i emisji głosu.

         Smileflow ArtCompany to firma założona w 2012 roku w Krakowie przeze mnie, muzyka, pianistę, Ryszarda Święcha. Wraz z powiększaniem się liczby Uczniów zaczęliśmy poszerzać naszą ofertę o lekcje gry na kolejnych instrumentach i nadal ciągle idziemy naprzód. To co dla nas najważniejsze to to, by nasi Uczniowie uczyli się tego, czego sami chcą, by umieli grać muzykę, którą sami kochają, której słuchają, by spełniać ich marzenia, dawać im możliwości, jakich nie da im nikt inny, bez względu na to czy chcą grać tylko dla własnej satysfakcji, relaksu, czy po prostu chcą być świetnymi, koncertującymi muzykami.

         Dlatego wybieramy wyjątkowych Nauczycieli, którzy nie tylko dobrze grają, ale są też po prostu dobrymi, pozytywnymi ludźmi, dlatego organizujemy dla naszych Uczniów specjalne koncerty w czasie których mogą wystąpić na scenach najlepszych klubów muzycznych, dlatego stale zastanawiamy się, jak jeszcze możemy spełnić marzenia naszych Uczniów, co jeszcze im zaoferować, by byli zadowoleni, by osiągali coraz lepsze rezultaty i z dnia na dzień stawali się coraz lepszymi muzykami.

         Gorąco zachęcam do wyruszenia w muzyczną przygodę ze Smileflow ArtCompany, bo podobnie jak wielu naszych krakowskich Uczniów wiem, że razem możemy naprawdę wiele.

  Z poważaniem,

  Ryszard Święch, Właściciel firmy Smileflow ArtCompany

  Comments are closed.