• Język:

 • Referencje

  Opinie naszych Uczniów

  Nauka gry na instrumencie to samo w sobie wielkie wyzwanie, zwłaszcza dla osób dorosłych. Dlatego warto ją realizować w kompetentnej i przyjaznej atmosferze. Po kilku miesiącach nauki gry na instrumencie w Smileflow nie zastanawiam się już, czy dam radę coś zagrać, ale kiedy to osiągnę. A to ogromna różnica. Z tego powodu polecam lekcje w Smileflow″

  Sebastian Kopera, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

  Talent i muzykalność wystarczają tylko do pewnego czasu. Bez uzupełnienia wiedzą o muzyce i doświadczeniu ludzi z ostatnich kilku tysięcy lat, zostaniesz najwyżej przy durach i molach. Tego uzupełnienia właśnie oczekuję i to tutaj dostaję″

  Bartosz Gajdarski, właściciel Studia Udźwiękowienia Kreatywnego SoundIT

  „Jeśli zastanawiasz się, czy jest sens zaczynać naukę gry na instrumencie po trzydziestce – tak, jest. A efekty, które możesz uzyskać już po kilku miesiącach mogą naprawdę Cię zaskoczyć. Serdecznie polecam Smileflow – kompetencję, skuteczność, innowacyjność metod nauki i przede wszystkim świetną atmosferę”.

  Ireneusz Bilski, HR Manager

  „Muzyka jest moją pasją, dzięki której mogę odpocząć od codziennej pracy i obowiązków. Oczywiście bez konkretnego przygotowania mógłbym siadać codziennie przy pianinie i grać jedną lub dwie melodie w kółko, jednak nie o to przecież chodzi. Dzięki zajęciom w Smileflow z tygodnia na tydzień sukcesywnie rozwijam swoje umiejętności i powiększam repertuar, co z kolei przekłada się na niesamowitą satysfakcję za każdym razem gdy siadam do klawiszy”.

  Mateusz Woźniak, Programista – Java Script Developer

  „Dzięki Smileflow zdobywam wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi na rozwijanie swojej pasji. Lekcje gry tutaj, to nie tylko odgrywanie nauczonych utworów. To przede wszystkim motywacja i radość z odkrywania świata muzyki i tworzenia własnych kompozycji. Moja głowa jest pełna pomysłów!”

  Ela Mazurkiewicz, Studentka AGH w Krakowie

  Inne projekty

   zdjęcie_plan      We wrześniu 2012, tuż po rozpoczęciu działalności, na zlecenie firmy Horizon Films wzięliśmy udział w nagraniach filmu w reżyserii Arka Biedrzyckiego pt. Częstotliwość drgań. Blisko miesięczna współpraca obejmowała dwa zakresy działań: edukację oraz konsultację muzyczną. W jej ramach właściciel firmy, Ryszard Święch, pracował z aktorką dziecięcą, Gabrysią Mazurek (znaną m.in. z serialu Julia emitowanego w stacji TVN), ucząc ją gry na fortepianie, a następnie sprawował nad nią opiekę muzyczną na planie podczas zdjęć. Jednocześnie był doradcą reżysera jako konsultant muzyczny. Film Częstotliwość drgań ukaże się już wkrótce i będzie można go oglądać w Polsce jak i na festiwalach na całym świecie. Gabrysia natomiast nadal uczy się gry na instrumentach klawiszowych w naszej firmie.

         Firma Smileflow ArtCompany organizowała koncerty w jednym z najlepszych, ekskluzywnych krakowskich klubów muzycznych – The Piano Rouge. W ramach tychże koncertów Goście usytuowanego przy samym Rynku Głównym klubu mogli usłyszeć duet funkcjonujący pod nazwą Suavidad, na który składają się Katarzyna Gil-Doniec (wokal) oraz właściciel firmy, Ryszard Święch (piano). W czasie występów duet wykonywał covery wielu polskich i zagranicznych gwiazd, takich jak Adele, George Michael, Sting, Grażyna Łobaszewska, Varius Manx, Happysad czy Poluzjanci.

  SoundIT logo

  Od września 2012 Smileflow ArtCompany współpracuje z właścicielem studia udźwiękowienia kreatywnego SoundIT, Bartoszem Gajdarskim, świadcząc lekcje gry na instrumentach klawiszowych oraz kompozycji i aranżacji. SoundIT to udźwiękowienie i produkcja telewizyjnych i radiowych spotów ogólnopolskich, komponowanie muzyki, produkcja SFX, sound design i voice design o zasięgu światowym oraz udźwiękowienie filmów i produkcji komercyjnych.